piątek, 11 marca 2011

KOLOR KOBIETY

Jaki kolor ma kobieta? Myślę, że wiele kolorów. Bo wszystko zależy od nastroju, dnia, pory roku, muzyki...wszystkiego. Zapraszam na przegląd "Kolorów Kobiety" wg mnie. 
Polala
ps. pomysł Mai (maja-04.blogspot.com), wykonanie moje.

Na "Kolor Kobiety" składa się to co kobieta ma w sobie i na sobie.


Czasami Kobieta jest subtelna, delikatna, wrażliwa. Otula się pastelami, pije delikatne półwytrawne białe wino i jest baaardzo kobieca (zachowując w sobie pozostałe barwy, które wybiją się w odpowiedniej chwili)


Potrafi być wampem. A może nawet jest wyzywająca? Nieważne. Czerwień bierze górę pozostałe kolory cichną.


Oj buja, buja w obłokach, marzy o niebieskich migdałach, o nowych butach, o zakupach w ogóle, o wszystkim co miłe i co rozpieszcza jej umysł.


Są dni kiedy jest szara, bura, niechciana, za gruba, z pryszczami, przyjaciółka nie dzwoni, deszcz pada. Wtedy kolory idą spać. Pozostaje szary + chusteczka do nosa (niejedna).


A potem wychodzi słońce, zakłada zielony sweter, idzie z kubkiem kawy do ogrodu i krzyczy na całe gardło ZIELONO MIIIIII!!!!!!!!  i już nie pamięta o szarym.


Są dni kiedy koniecznie musi być czarno, ale wcale nie smutno. Kobieco, dostojnie, klasycznie po porstu ładnie.


Bywa, że jest przezroczysta. Przemyka ulicami, zakamarkami przez nikogo niw widziana, nie zapamiętana bo tak chce i lubi.


Ale wiecie co? I tak koniec końców zakłada różowe okulary na nos i patrzy sobie przez nie i jest bardzo szczęśliwa.


Koniec.

9 komentarzy:

 1. PIĘKNIE !!! i opisy klimatyczne :) podoba mi się ta Kobieta jest troszkę Tobą, troszkę mną, najlepszą przyjaciółką, koleżanką z pracy, i tą panią z sąsiedztwa, ekspedientką w sklepie, ulubioną pisarką .....może być każdą z NAS teraz zakłada bransoletkę i lekko dzwoniąc wychodzi... pozdrawiam i dziękuję :)) maja

  OdpowiedzUsuń
 2. Maja, wielkie dzięki. Tak to miało wyglądać. Na tle tęczy wyłania się kolor dnia. Bardzo się cieszę, że wpadłaś na ten pomysł. Ja też dziękuję i pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny pomysł, fajna realizacja
  a może tak też projekt w stylu pokazać tylko siebie kolorami, przedmiotami - zdjęć migawkami? może i ja bym spróbowała.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Polala, no i kolejny mój komentarz wyparował :( Powtórzę się więc za Dziewczynami, że pomysł na posta podoba mi się bardzo. Kolory Kobiety. Kolory naszych szaf, torebek, kosmetyków. Nasze nastroje ubrane w kolory, nasze marzenia i nasze ja ;) Szalenie spodobały mi się czarne szpilki. Chciałabym mieć takie!
  p.s. Jak zdrowie? Oswajacie stoki?
  Uściski!

  OdpowiedzUsuń
 5. Euforka, jak wrócę z nart można pomyśleć. Z mają mamy plan przyłącz się będzie fajna zabawa. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ewunia, czarne szpilki, pierwsze w moim życiu! Najwygodniejsze w świecie i na pewno nie ostatnie. Chorujemy oswajając stoki. Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 7. a jaki to plan? :) jak wrócisz daj znać
  a teraz odpoczywaj

  OdpowiedzUsuń
 8. Euforka, plan na zrobienie czegoś dużego, wspólnie z Mają, dla kobiet i o kobietach. Dołącz do nas. Zrobimy fajną akcję.

  OdpowiedzUsuń
 9. skrobniesz coś więcej? :) euforka@gmail.com

  pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń