sobota, 30 kwietnia 2011

MÓJ ULUBIONY SKLEP

Kocham wszelkie możliwe sklepy ogrodnicze. Mogę tam przesiedzieć godziny i ze spokojem kontemplować każdą rośłinkę, kwiatek, drzewko i krzaczek. Odpływam wtedy całkowicie. Szczególnie wtedy gdy nikt z obsługi nie śpieszy z pomocą.
Szczęśliwie całkiem niedaleko mojego domu od paru lat funkcjonuje gigantyczne centrum ogrodnicze, które ma wszystko. Palmy, drzewa oliwkowe, lawendy, zioła. No wszystko. Małe i duże. Średnie też. Kocham takie miejsca. 
Nawet jadąc do Holandii zahaczam o takie sklepy i zawsze coś przywożę i się raczej przyjmuje u mam kawałek kochanej Holandii i w domu i w ogródku:-)
Miłego dnia
Polala
ps. SUKCES, SUKCES - biegam 4 minuty idę 1 minutę. Jeszcze 2 takie interwały i pobiegnę bite pół godziny. Hurrra!!

czwartek, 28 kwietnia 2011

4 grudzień 2009, ostatnie szalone zakupy przed długą rekonwalescencją, która zacząć się miała 6 grudnia. Żeby z godnością spędzić czas w łóżku i nie zadręczać rodziny moimi zachciankami obkupiłam się w książki, na które wiedziałam, że będę mieć sporo czasu.
Wracając do 4 grudnia. Wparowałam do ostatniej po drodze księgarni i wlazłam wprost na półkę z hasłem "Bestsellery, nowości !!!!" Stephenie Meyer znałam bo czytałam "Intruza" (którego zresztą polecam) więc dokonałam zakupu książki pod tytułem "Zmierzch".
No i zaczęło się. Po dwóch dniach miałam w domu wszystkie tomy sagi, później zagościł film, obowiązkowo muzyka z filmu. Entuzjazmem i miłością :-) do głównego bohatera zaraziłam moją przyjaciółkę.
Wiem, wiem. matki dzieciom, żony mężom, po trzydziestce, ale co tam.
Narażę się pewnie czytającym "ambitne książki" (też je czytam), ale saga jest rewelacyjna, banalna, ma cudownego głównego bohatera, dobrze się kończy...
Czego więcej chcieć?
A grający w filmie główną rolę Pattison jest moim idolem, ale tylko w tej jednej roli i tylko w tym filmie. 
Spędziłyśmy wieczory na oglądaniu Zmierzchu, wytrąbiłyśmy baniak wina. To naprawdę cudowna rzecz na babskie spotkania.
Zgadzasz się ze mną EWA?wtorek, 26 kwietnia 2011

PAMIĘTACIE?

 
 
“Ty i twój kolor. Pokaż go”
 
Dziewczyny zapraszamy do nowej fotograficznej akcji blogowej!!!
Niech każda z was odda siebie w kolorze.
Może być to kolor którego ma najwięcej w szafie, który najbardziej kocha, którego nie ma odwagi założyć, o którym marzy, ale nie pasuje do jej karnacji...
  
 
Bo właśnie my: Euforka i Polala postanowiłyśmy pokierować tą akcją i zachęcić was do zrobienia kilku fotografii z kolorem w roli głównej.
Macie czas do 15 maja. 22 maja o godz. 20.00 na obydwu blogach zamieścimy Wasze zdjęcia i zobaczymy jaki kolor dominuje, jak bardzo kolorowe jesteśmy! :)
Zachęcamy i pozdrawiamy
Euforka
Polala