sobota, 30 kwietnia 2011

MÓJ ULUBIONY SKLEP

Kocham wszelkie możliwe sklepy ogrodnicze. Mogę tam przesiedzieć godziny i ze spokojem kontemplować każdą rośłinkę, kwiatek, drzewko i krzaczek. Odpływam wtedy całkowicie. Szczególnie wtedy gdy nikt z obsługi nie śpieszy z pomocą.
Szczęśliwie całkiem niedaleko mojego domu od paru lat funkcjonuje gigantyczne centrum ogrodnicze, które ma wszystko. Palmy, drzewa oliwkowe, lawendy, zioła. No wszystko. Małe i duże. Średnie też. Kocham takie miejsca. 
Nawet jadąc do Holandii zahaczam o takie sklepy i zawsze coś przywożę i się raczej przyjmuje u mam kawałek kochanej Holandii i w domu i w ogródku:-)
Miłego dnia
Polala
ps. SUKCES, SUKCES - biegam 4 minuty idę 1 minutę. Jeszcze 2 takie interwały i pobiegnę bite pół godziny. Hurrra!!

10 komentarzy:

 1. Ciesze się, że masz kawałek ukochanej Holandii w domu. Fajne zdjęcia ! Z Twojego ogrodu czy też z centrum ogrodniczego?:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. jakie piękne bladoróżowe kwiaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też lubię bardzo :)
  chociaż muszę się przyznać, że uwielbiam też buszować po cudzych ogrodach i często też wychodzę z tamtąd z jakąś małą roślinką,czy sadzonką, która mnie zachwyciła...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale masz fajnie :) Ja jak wejdę do jakiegoś centrum ogrodowego to wychodzę z niego ostatnia. Ogrody cudze też bardzo lubię zwiedzać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Essi, a dziwisz się? Malo nawiozłam z Holandii roślin. A ukochanej no bo taka jest - ukochana :-)
  A zdjęcia wszystkie z centrum ogrodniczego.


  MinimaLenka, a te kwiaty to magnolia :-)


  Maja, cudze ogrody to też moje miejsca ulubione. Jak mi coś wpadnie w oko, wynoszę, sadzę a potem niekoniecznie podoba mi się tak bardzo jak w cudzym :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Talibra, ostatnio mój ulubiony cudzy ogród to Twój:-)
  Poznałam już kilka niezłych roślinek, wydębiłam info, jedną z nich kupiłam. Uwielbiam to.  Anula, bardzo dziękuję. Byłam u Ciebie i będę wpadać. Robisz świetne stylizacje:-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też uwielbiam te sklepy :)
  Drugie foto naj!

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam takie miejsca!

  OdpowiedzUsuń